poniedziałek, 10 lutego 2014

Airbnb: podróżowanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Postanowiłem założyć tego bloga by publikować i rozpowszechniać świetną ideę jaką jest wynajmowanie podczas podróży mieszkań od innych ludzi o nazwie AIRBNB (www.airbnb.com – przejdź do strony>>). Można przy tym poznać klimat miejsca, mieszkając jak lokalna społeczność, można pobyć w domach w jakich nigdy by się nie miało okazji zamieszkać czy też zaoszczędzić na budżetowym wyjeździe w jakieś fajne miejsce !
Jeśli zarejestrujesz się z tego linku polecającego do na airbnb.pl to zgarniesz bonus w wysokości 20€ (~80 zł) !
Wystarczy tylko że dokonasz rezerwacji za kwotę powyżej 50 €, w przypadku podróży większych niż 1 noc to bardzo opłacalna forma podróżowania, dużo atrakcyjniejsza niż droższe a często nie lepsze hostele i hotele :-)
Na tym blogu będą prezentowane kupony i kody zniżkowe, ciekawe lokalizację na airbnb jak również poradniki jak z tego portalu korzystać :-)

>>>Zobacz jak dokonać pierwszej rezerwacji w airbnb krok po kroku<<<

2 komentarze:

  1. Prawdę mówiąc nigdy wcześniej nie słyszałam o takiej opcji, na pewno to fajna alternatywa do takich standardowych noclegów w hotelach, jednak nie wiem czy sama zdecydowałabym się na coś takiego ;). Bardziej jestem przekonana do wynajmowania pokoi w hotelach bądź pensjonatach, według mnie jest to wygodniejsze ;).

    OdpowiedzUsuń