piątek, 4 lipca 2014

Propozycja kierunku podróży - Chorwacja

Najbardziej chyba obleganym kierunkiem wakacyjnym za granicą w ostatnim czasie jest Chorwacja. Niestety z racji dużej popularności coraz trudniej znaleźć dobrą i tanią ofertę w tym miejscu. Warto zatem skorzystać z portalu airbnb mającym duży wybór miejsc noclegowych w Chorwacji.Wpisujemy w wyszukiwarkę nazwę miejscowości, zaznaczamy czy ma to być cały dom lub pokój do dyspozycji, zakres cenowy i selekcjonujemy oferty. Ja przykładowo podaje ofertę apartamentu w miejscowości Zadar obalając tym również tezę że nie da się nic znaleźć tanio i dobrze w obleganym przez turystów miejscu :-)

Przykładowy apartament z dobrymi opiniami w serwisie airbnb:


7 dni w tym miejscu dla 4 osób kosztuje 1481 zł. Wychodzi zatem 370 zł za osobę (czyli 61 zł za noc). Cena jest zatem bardzo atrakcyjna jak na cały luksusowo wyposażony apartament w Chorwacji.


Warto zarejestrować się na portalu airbnb i wyszukać równie atrakcyjnych ofert jak ta w innym miejscu.
Ponadto polecam zarejestrować się z tego linka polecającego >>>LINK<<< dzięki czemu uzyskamy bonus w kwocię 80 zł za rezerwacje !

4 komentarze:

 1. Zawszę korzystałam jadąc za granicę albo z ofert biur podróży albo z booking.com i dopiero czytając Twoje wpisy jak ten uświadamiam sobie ile przepłacałam. Dzięki za kolejną notkę, noclegi w Rzymie i Chorwacji zarezerwowane !!! :)))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się że mogłem pomóc, sam korzystam z airbnb od dawien dawna i jestem bardzo zadowolony :-)

   Usuń
 2. Chorwacja super miejsce na wypoczynek :) ceny podobne jak nad polskim morzem!

  OdpowiedzUsuń